İletişim Bilgileri

EVMODA

  • Yetkili Kişi: Gökhan KOKAL
  • Telefon numarası: +90 (212) 555-54-54
  • Adres: FEVZİ ÇAKMAK MAH. ATIŞALANI CAD. NO 80 ESENLER İSTANBUL, Esenler, İstanbul, 34212, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Firmamız 1986 yılında gıda sektörü üzerine Ticaret hayatına başladı. 1998 yılında beyaz eşya, mobilya ve elektronik sektörlerini de bünyesine dâhil etti. 2012 yılının başında mağazacılık sektöründe edindiği somut tecrübeleri e-ticaret alanına taşıyarak bu alanda da müşterilerine yeni bir hizmet ağı kurmuş oldu.

En ucuz fiyata en yüksek kalite standartlarını sunmayı prensip edinen Özdemirler Ticaret bir şirketin büyümesindeki en büyük etkenin müşteri memnuniyeti olduğunun bilinciyle ve bu hususu temel ilkesi olarak kabul ederek yoluna devam etmektedir.

Özdemirler ticaret olarak her geçen gün pazardaki payını ciddi ölçüde büyütmekte olan firmamızın değerli müşterilerinin firmamıza olan ilgisi ve izlediğimiz ticari politikaya duyduğu güven ile doğrudan ilişkili olduğunun, kuruluşumuzdan bu yana bilincindeyiz.

Başarılar ile dolu 26 yılın verdiği tecrübenin ışığında emin adımlar ile yoluna devam etmekte olan Özdemirler ticaret bu yolda bizi yalnız bırakmayan siz değerli müşterilerine minnettardır.
www.evmoda.com.tr

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Gökhan KOKAL
Web Sitesi: http://evmoda.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: EVMODA
Adres: FEVZİ ÇAKMAK MAH. ATIŞALANI CAD. NO 80 ESENLER İSTANBUL, Esenler, İstanbul, 34212, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (212) 555-54-54
Web sitesi: www.evmoda.com.tr